OFERTA

 

Oferta Spółki obejmuje następujące grupy produktów:

  • Rośliny ogrodnicze.

Oferta roślin ogrodniczych obejmuje wyłącznie nasiona wyhodowanych przez Nas odmian, dzięki czemu ich reprodukcja odbywa się w oparciu o materiały wyjściowe hodowcy. Gwarantuje to zachowanie czystości (brak skrzyżowań z innymi odmianami) i jednolitości (partia nasion o tym samym stopniu odsiewu) odmianowej decydującej o zachowaniu cech wyróżniających Nasze odmiany spośród innych dostępnych na rynku i gwarantujących ich sukces rynkowy. Nasiona sprzedawane są w opakowaniach 0,5 i 1 kg.  • Pszenicę ozimą.

Oferta handlowa obejmuje odmiany pszenic ozimych będących własnością renomowanych polskich firm nasiennych. Produkcja materiału siewnego odbywa się w oparciu o umowy współpracy. Gwarantuje to Nam dostęp do najnowszych na rynku odmian oraz umożliwia korzystanie z wiedzy i doświadczenia Hodowców, Państwu natomiast gwarantuje najwyższą jakość nabywanego u Nas materiał siewnego. Wszystkie znajdujące się w ofercie nasiona posiadają świadectwa kwalifikacji dopuszczające je do obrotu jako materiał siewny. Oferujemy nasiona zaprawione wraz z nawozem donasiennym w workach 50 oraz 500 kilowych. Nabywając u Nas materiał siewny uzyskacie Państwo wszystkie wymagane przepisami prawa dokumenty uprawniające do ubiegania się o dopłatę do materiału siewnego. Wysokość dopłaty jest ustalana corocznie do 30 września przez Radę Ministrów, więcej informacji na stronie Agencji Rynku Rolnego.Informacje dodatkowe:

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową z zachowaniem minimalnej wielkości opakowań dla poszczególnych rodzajów nasion. Zamówienia na materiały siewne realizujemy w dogodnym dla odbiorcy terminie.

W przypadku większych zamówień rodzaj i wielkość opakowania uzgadniana jest z Odbiorcą oraz po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Nami.

W przypadku nasion Rzodkiewek istnieje możliwość zamówienia nasion kalibrowanych o wielkości powyżej 2,6 mm.

Płatność za nasiona - gotówką lub przelewem w ustalonym terminie.

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich oraz Poczty Polskiej na koszt i ryzyko zamawiającego. Istnieje również możliwość odbioru zamówionych nasion własnym transportem bezpośrednio w siedzibie Spółki.

Zamawiając u Nas nasiona mają Państwo gwarancję, że są to odmiany dostosowane do polskich warunków klimatycznych i są to odmiany polskiego pochodzenia o wysokiej jakości.

Pełna oferta cenowa może być przesłana na podany przez Państwa adres e-mail lub pocztowy, jak również mogą Państwo uzyskać pełną informację o aktualnych cenach dzwoniąc do nas lub pisząc.

 

 

Polityka Prywatności i Pliki Cookies.

HRSnowidza wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie naszych stron, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem